"1% dla mojej szkoły"

SZANOWNI RODZICE!

Nasza szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła". Razem z 8387 partnerami Stowarzyszenia z całej Polski, uczestniczymy w akcji "1% dla mojej szkoły".

Dzięki niej otwierają się dla nas nowe perspektywy na źródła finansowania naszych potrzeb. W ramach akcji rodzice i sympatycy Stowarzyszenia mogą przekazać swój 1 % podatku deklarowanego w rozliczeniu rocznym PIT. Oznacza to, że w tym roku nie musimy nic wpłacać na rzecz organizacji i czekać na zwrot środków z Urzędu Skarbowego. Wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać nazwę Organizacji Pożytku Publicznego i jej numer KRS, a w rubryce mówiącej o dodatkowych informacjach ułatwiających kontakt z podatnikiem należy wpisać nazwę placówki oraz numer identyfikacyjny przydzielony podczas rejestracji. W przypadku naszej szkoły są to następujące numery:

Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" Nr KRS: 0000031762

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Gustawa Morcinka w Świętochłowicach

Nr identyfikacyjny 500000045322

Przekaż 1% podatku swojej szkole!

Urząd Skarbowy sam przekaże przeznaczone przez Państwa środki na rzecz naszej szkoły. To wielkie uproszczenie i dlatego będąc członkiem Stowarzyszenia możemy uzyskać łatwiej finanse na planowane zakupy. Szkoda nie skorzystać z tej szansy!

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia i prowadzonej akcji można uzyskać na stronie

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji i wsparcia naszej placówki. Przekaż 1% podatku swojej szkole!