Aktualności

05 listopada 2018 20:01 | Aktualności

Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

    W dniu 5 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 4 im. T. Kościuszki w Świętochłowicach odbył się Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Uczniowie prezentowali się w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-4, klasy 5-8 oraz szkoły ponadpodstawowe. W każdej z kategorii przyznano 1. miejsce oraz wyróżnienie.
    Z ogromną radością informujemy, że zespoły reprezentujące naszą szkołę zdobyły 1. miejsce w kat. klas 5-8 oraz wyróżnienie w kat. klas 1-4.
    Zwycięski zespół (przygotowany przez p. Grażynę Kaptur oraz p. Kingę Trocha-Kemonę) w składzie: Daria Frytz, Gabriel Glodny, Julia Łysiak, Zuzanna Rektor, Nicola Szulc oraz Dominik Wicher wystąpi z nagrodzoną piosenką „Siekiera, motyka” podczas uroczystej Gali, która odbędzie się dnia 9 listopada 2018 r. o godz.10.00 w CKŚ „Zgoda”.
    Wyróżnionych uczniów z klasy drugiej i czwartej (przygotowanych przez p. Kingę Trocha-Kemonę) będzie można usłyszeć w naszej szkole w dniu 13 listopada podczas akademii z ok. Narodowego Święta Niepodległości.

Występ kl. 5 - Piosenka "Siekiera, motyka"
Występ kl.2 i 4 - Piosenka " Ziemio Ojczysta"

Naszym uczniom gratulujemy udanych występów i osiągniętego sukcesu!

 

Grażyna Kaptur

Przeczytano: 144 razy. Wydrukuj|Do góry

Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Filmy: