Wyniki uczniów SP 17 w konkursach przedmiotowych ogólnopolskich

WYNIKI UCZNIÓW SP 17 W KONKURSACH

PRZEDMIOTOWYCH OGÓLNOPOLSKICH

W SP 17 wiele uwagi poświęca się pracy z uczniami zdolnymi. Nauczyciele starają się rozwijać pasje i zainteresowania uczniów oraz zachęcają ich do uczestnictwa w różnego typu konkursach. Udział w tych konkursach stwarza okazję do zaprezentowania umiejętności uczniów, mobilizuje ich do wysiłku, daje możliwość współzawodnictwa, uczy radzenia sobie ze stresem, honorowego przegrywania i kulturalnego wygrywania. W bieżącym roku szkolnym 2018/2019 wielu naszych uczniów brało udział w różnych konkursach szkolnych, miejskich, regionalnych, ale także o zasięgu ogólnopolskim. Wytypowani, najlepsi uczniowie brali udział w: Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2019 (23 osoby), Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych EDI Pingwin 2018 (łącznie 36 osób), Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych EDI Panda 2019 (łącznie 74 osoby).  Konkursy Pingwin i Panda były przeprowadzone z: j. polskiego, j. angielskiego, historii, matematyki, fizyki, biologii, przyrody i geografii. Wszyscy uczniowie bardzo się starali i godnie reprezentowali naszą szkołę, a część z nich zdobyła wysokie lokaty i wyróżnienia.

Sukcesy naszych uczniów w konkursach o zasięgu ogólnopolskim

Lp.

Firla Martyna

8 a

9 miejsce – dyplom wyróżnienia

Cieszymy się sukcesami naszych uczniów. Uczniowie mieli możliwość prezentacji swoich możliwości i talentów,  nabierali też pewności siebie oraz wzmocnili wiarę w swoje możliwości. Osiągane sukcesy wpływają także mobilizująco na pracę nauczycieli. Motywują one do dalszej wytężonej pracy, dają zadowolenie, satysfakcję i ogromną radość.

Serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursach przedmiotowych, a w szczególności wyróżnionym uczniom.

Życzymy dalszych sukcesów!