Tutaj powinien być opis

Halloween w klasach I-III

W ostatnim tygodniu października na lekcjach języka angielskiego uczniowie klas I - III  mieli niezwykłą okazję zapoznać się z kulturą krajów anglojęzycznych i świętem Halloween. Pierwszoklasiści dowiedzieli się co to za święto, dlaczego Brytyjczycy je obchodzą oraz jakie tradycje i zwyczaje są z nim związane. Z kolei uczniowie klas drugich i trzecich wykonali ozdoby halloween'owe według instrukcji nauczyciela. Na uczniów czekała również niespodzianka. Choć na chwilę mogli przenieść się do brytyjskiego domu z prawdziwego zdarzenia. Bowiem sala nr 17 przerodziła się w halloween'owy dom pełen wspaniałych i strasznych dekoracji typowych dla tego dnia. Uczniom towarzyszyły wszechobecne dynie, duchy, pajęczyny i czarownice, a także mumie i nietoperze. Na zakończenie zajęć uczniowie wypowiadali słynne słowa 'Trick or treat!' i oczywiście zostali obdarowani słodkościami.

Szczególne podziękowania dla pani Martyny Kaca za wspaniałe ozdoby i dekoracje, dzięki którym sala nr 17 wyglądała prawdziwie upiornie!